Call us
+30 6987599959
Mail us
info@elegantblue.gr
Find us
Λεωφ. Ανδρέα Συγγρού 106
117 41, Αθήνα
(Προς Πώληση) Επαγγελματικός Χώρος Επαγγελματικός Χώρος || Ν. Βοιωτίας/Οινόφυτα - 9.000 τ.μ, 2.500.000€
Λεπτομέρειες
Video
Χαρακτηριστικά
Κωδικός: 1895619
Γραφεία:
WC:
Όροφος:
Ισόγειο
WC:
Έτος Κατασκευής:
2000
Parkings
:
10
Περιοχή:
Οινόφυτα (Δ. Τανάγρας)
Υποπεριοχή:
Τιμή:
2.500.000€
Εμβαδόν
m2
:
9000
Κατηγορία:
Επαγγελματικά
Τύπος:
Επαγγελματικός Χώρος
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.:
278€
Τ.μ. Οικοπέδου:
90000
Θέα:
Θέρμανση:
Επίπεδα:
1
ID code:
15491
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
Ράμπα Εκφόρτωσης
Δομημένη Καλωδίωση
Διαμπερές
Προσόψεως
Φωτεινό
Περιγραφή
Οινόφυτα, Επαγγελματικός Χώρος Προς Πώληση, 9.000 τ.μ., Σε οικόπεδο 90000 τ.μ., Όροφος: Ισόγειο, 1 Επίπεδο/α, 10 θέση/εις στάθμευσης, Έτος κατασκευής: 2000, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Δ, Χαρακτηριστικά: Ράμπα Εκφόρτωσης, Δομημένη Καλωδίωση, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Προσανατολισμός: ΔΥΤΙΚΟΣ, Τιμή: 2.500.000€. ELEGANT BLUE PROPERTY, Κιν: 6987599959, email: info@elegantblue.gr, website: www.elegantblue.gr
Δημοσίευση Ακινήτου:
18 Μαϊ, 2026
Τελευταία ενημέρωση:
18 Μαϊ, 2026
facebook
twitter
pinterest
Οδηγίες
Πατήστε το Κεντρικό βελάκι για να δείτε το Video του συγκεκριμένου ακινήτου.
Με Ενδιαφέρει
*
Υποχρεωτικό πεδίο
Υποχρεωτικό πεδίο
*
Υποχρεωτικό πεδίο
Ενδιαφέρομαι για το ακόλουθο ακίνητο: (Προς Πώληση) Επαγγελματικός Χώρος Επαγγελματικός Χώρος || Ν. Βοιωτίας/Οινόφυτα - 9.000 τ.μ, 2.500.000€, Κωδ.15491, e-agentsID: 1895619. Παρακαλώ, επικοινωνήστε μαζί μου για να μου παράσχετε περισσότερες πληροφορίες.
Υποχρεωτικό πεδίο
Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Αποδέχομαι και συγκατατίθεμαι στην ELEGANT BLUE να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για επικοινωνία και μελλοντική ενημέρωση μου.
Υποχρεωτικό πεδίο
Δέχομαι η συγκεκριμένη εταιρεία να αποθηκεύσει τα στοιχεία μου για την επικοινωνία και την μελλοντική ενημέρωση μου
Αποστολή και στο e-mail μου
Εισάγετε τον κωδικό
Αποστολή
Συμπληρώστε την φόρμα και πατήστε αποστολή. Τα πεδία με
*
είναι υποχρεωτικά
Υπολογισμός Δανείου
Συμπληρώστε το Επιτόκιο (χωρίς το σύμβολο %} και τη Διάρκεια αποπληρωμής σε έτη. Αν επιθυμείτε μπορείτε να αλλάξετε και το ποσό
Τηλέφωνο:
+30 6987599959
Email:
info@elegantblue.gr
Λεωφ. Ανδρέα Συγγρού 106
Notes
Χαρακτηριστικά
Περιοχή:
Οινόφυτα (Δ. Τανάγρας)
Υποπεριοχή:
Τιμή:
2.500.000€
Εμβαδόν
m2
:
9000
Κατηγορία:
Επαγγελματικά
Τύπος:
Επαγγελματικός Χώρος
Κατάσταση:
Τιμή/τ.μ.:
278€
Γραφεία:
WC:
Μπάνια:
Όροφος:
Ισόγειο
Έτος Κατασκευής:
2000
Τ.μ. Οικοπέδου:
90000
Θέα:
Parkings
10
Θέρμανση:
Επίπεδα:
1
ID code:
1895619
Κωδικός:
15491
Περιγραφή
For further information about this property, please contact us!
ELEGANT BLUE - Real Estate
| 
Phone:
+30 6987599959
|
Email:
info@elegantblue.gr